Katalogs
Organisks sausais šampūns bērniem Kids Dragonsblood, Eliah Sahil, 100 g
Zīmols: Eliah Sahil
Vegāns Vegāns
Organisks Organisks
Organisks sausais šampūns bērniem Kids Dragonsblood, Eliah Sahil, 100 g
  • Organisks sausais šampūns bērniem Kids Dragonsblood, Eliah Sahil, 100 g

Organisks sausais šampūns bērniem Kids Dragonsblood, Eliah Sahil, 100 g

Zīmols: Eliah Sahil
Vegāns Vegāns
Organisks Organisks

Šis ekosertificētais pulverveida šampūns ir lieliski piemērots visām āra aktivitātēm. Tas nesatur nekādas virsmaktīvās vielas vai ķīmiski modificētas sastāvdaļas, tāpēc to var droši lietot dabiskās dušās un ūdeņos. Droša transportēšana, iekļaujas jebkurā rokas bagāžā. Viegli puto un ir iedarbīgs, ideāls ķermeņa attīrīšanas līdzeklis un mīkstiem un normāliem, ne pārmērīgi bojātiem matiem.

1495 €
Pieejamība: 2 Gab.
Produkta kods: PI13075

Kumelīšu, arnikas un cinoberin4 drakona (Dragoon blood) koka sveķi tiek sajaukti ar māliem, lai izveidotu unikālu 100% dabīgu pulverveida šampūnu jūsu bērna matiem. Tā kā pilnībā nesatur ķīmiskās sastāvdaļas, virsmaktīvās vielas un konservantus, tas rūpējas un aizsargā jūsu bērna galvas ādu un matus.

Lietošanas instrukcija: atkarībā no matu garuma iemasējiet 1 vai 2 tējkarotes pulvera mitros matos un izskalojiet. Atkārtojiet šo procesu; pirmajā mazgāšanas reizē izšķīdina taukus un noņem netīrumus, otrajā mazgāšanā veidojas dabīgas putas, kas baro matus un galvas ādu.

Sastāvdaļas (INCI): Solum Fullonum**, Acacia Concinna Fruit Powder*, Sapindus Mukorossi Shell Powder*, Emblica Officinalis Fruit Powder*, Terminalia Bellirica Fruit Powder*, Terminalia Chebula Fruit Powder*, Aloe Barbadensis Leaf Extract Powder*, Chamomilla Recutita Flower Powder*, Croton Lechleri Resin Powder**.

* no bioloģiski sertificētām saimniecībām, ** dabīgs

Iepakojums: alumīnija konteiners
Ražots Austrijā

-------

Eliahs Sahils – dabīgs · sertificēts organisks · vegāns
Kad cilvēks ir harmonijā ar sevi, viņš dzīvo arī ar dabu, tāpēc viņam ir iespēja mainīt šo pasauli pozitīvā virzienā. Eliahs Sahils ražo produktus, kas atspoguļo dabas tīrību. Visi produkti ir izgatavoti no augstas kvalitātes augu, augu un ziedu esencēm un minerālvielām. Bioloģiskās izejvielas galvenokārt tiek iegūtas no mazajiem zemniekiem Indijā un Āfrikā. Elija Sahils augstu vērtē visu dzīvo būtņu dzīvības un tāpēc neizmanto nekādas sastāvdaļas ar dzīvniekiem vai izmēģinājumus ar dzīvniekiem.

Kosmētika bez atkritumiem * Zero Waste
Eliahs Sahils izmanto celulozes etiķetes, kas izgatavotas no inovatīva akmens pulvera un tipogrāfijas krāsām bez minerāleļļām, šķīdinātājiem vai piedevām. Ražošanas laikā šīm etiķetēm ir nepieciešams līdz pat 80% mazāk ūdens. Un pats labākais: lai izgatavotu šo papīru, jums nav jāzāģē nekādi koki. Alumīnija iepakojums un stikla pudeles ir 100% pārstrādājamas. Viņi izmanto tikai bioplastmasu, kas izgatavota no atjaunojamām cukurniedrēm, un neizmanto parasto plastmasu.

Eliah Sahil produkti ir:
* Vegāns
* 100% dabīgas izejvielas bioloģiskajai lauksaimniecībai
* ICADA sertificēts
* Sociāls un godīgs
* Veselīgas dzīves balvas 2018 ieguvēji

Eliah Sahil produkti nesatur:
* Virsmaktīvās vielas, glutēns, palmu eļļa
* Parabēni, parafīns, silikoni
* Veikti izmēģinājumi ar dzīvniekiem un dzīvnieku sastāvdaļām
* Ķīmiskās smaržvielas un konservanti
* Mikroplastika

Matu tips
Visų tipų plaukams
Izcelsmes valsts:
Austrija
Ražošanas valsts:
Austrija
Svars/Daudzums:
100 g
Ayurmarket iesaka
Visi produkti
Pašlaik mums nav
Pašlaik mums nav
Pašlaik mums nav
Organisks Organisks
Autentiska ājurvēda Autentiska ājurvēda