Piegāde

Visas AyurMarket.lv pasūtītās preces tiks piegādātas tieši uz Jūsu mājām, darba vietu, Jūsu norādītajā adresē vai pakomāts, visā Latvijā.

Lai pasūtītu preces uz citām Eiropas Savienības valstīm, izņemot Lietuvu, Latviju vai Igauniju, izmantojiet veikala AyurMarket.eu angļu valodas versiju un atbilstošā piegādes cena tiks noteikta atbilstoši sūtījuma svaram un saņēmēja valstij.

Piegādes cena uz pakomāts nodaļām visā Latvijā ir sākot no 3,95 Eur. Maksa netiek iekasēta, ja pasūtījuma summa pārsniedz 49 eiro. Par apmaksu ar kurjera vai pakomāts starpniecību neatkarīgi no pasūtījuma summas tiek iekasēta papildus komisijas maksa 1,50 EUR.

• Visi AyurMarket.lv pasūtījumi tiek piegādāti klientiem 2-5 darba dienu laikā.

• Izņēmuma gadījumos, kad preces tajā brīdī neatrodas mūsu noliktavā, pasūtījuma piegādes laiks var tikt pagarināts līdz 14 dienām, bet atbildīgā persona par šādu izņēmumu informēs AyurMarket.lv pa telefonu vai e-pastu. Tāpat pasūtītajām precēm, kuras uz to brīdi nav noliktavā, piegādes laiks būs līdz 14 dienām.

• Izvēloties preci, vienmēr pievērsiet uzmanību preces piegādes laikam, ja tas ir norādīts preces aprakstā.

• Vienmēr varat vienoties par ērtu piegādes datumu un laiku. Ja pēc kurjera informēšanas par piegādi domājat, ka tajā laikā nevarēsiet atrasties Jūsu norādītajā vietā, Jums jāsazinās ar kurjeru vai AyurMarket.lv darbinieku pa e-pastu. e-pasts: info@ayurmarket.lv, pielāgojiet piegādi un mainiet Jums ērtu piegādes datumu un laiku.

• Visas AyurMarket.lv pasūtītās preces tiek piegādātas, izmantojot kurjera un bankomāta pakalpojumus, kas garantē ātru un kvalitatīvu preču piegādi.

• Par preču piegādi kurjers piezvanīs pirms ierašanās.

• Izņemot preces no kurjera, var tikt lūgts uzrādīt pasūtījumā norādītās personas identitāti apliecinošu dokumentu.

• Ja veicat pasūtījumu uz sava vārda, bet preces nevarēsiet izņemt, tad, aizpildot Pircēja datus, laukā "Papildu informācija" ievadiet tās personas kontaktinformāciju, kuru pilnvarojat pieņemt Jūsu pasūtījums.

SVARĪGI ZINĀT: Piegādājot preci, NOTEIKTI pārbaudi, vai sūtījuma iepakojums ir kārtībā un bez defektiem. Ja jums ir aizdomas, ka sūtījums varētu būt bojāts, nepieņemiet to un lūdziet kurjeram iesniegt pretenzijas veidlapu par precēm, kas varētu būt bojātas transportēšanas laikā. Par to noteikti informējiet AyurMarket darbiniekus e-pastā. e-pasts: info@ayurmarket.lv. Mēs sniegsim Jums visu nepieciešamo informāciju un organizēsim jauna sūtījuma piegādi.

Mēs iesakām izvēlēties piemērotāko piegādes veidu:

 Bezmaksas piegāde uz visām pakomāts nodaļām (piegādājam uz Jums tuvāko pasta nodaļu vai pēc Jūsu izvēles, pērkot virs 49 EUR) - 0 EUR

1) Sūtīšana uz Omniva pakomāts (pērkot līdz EUR 49) - 3,95 EUR

2) Sūtīšana uz DPD pakomāts  (pērkot līdz 49 EUR) - 3,95 EUR

3) Sūtīšana uz Venipak pakomāts  (pērkot līdz 49 EUR) - 3,95 EUR

4) Sūtīšana uz Itella SmarPost pakomāts (pērkot līdz 49 EUR) - 3,95 EUR

5) Sūtīšana uz Venipak kurjeru (piegādāts uz Jūsu norādīto adresi, pērkot līdz 49 EUR) - 4,95 EUR

Garantējam BEZMAKSAS PIEGĀDI* ja pasūtījuma vērtība ir 49 EUR un vairāk, visā Latvijā. Preces tiks nosūtītas 1-2 dienu laikā. no apmaksas datuma ar kurjeru vai citu izvēlētu veidu. Kad preces ir nosūtītas, tās ceļos 2-5 dienu laikā, ja vien preces aprakstā vai piegādes veidā nav norādīts cits nosūtīšanas termiņš – tādā gadījumā to ievēro.