Privātuma politika

Datu iesniegšana interneta veikalā

Pasūtījuma reģistrācijas veidlapā jums ir jānorāda pilnīga, pilnīga un pareiza informācija par sevi. Ja jūs sniedzat neprecīzu, nepatiesu vai maldinošu informāciju, mums ir tiesības atcelt jūsu reģistrāciju vai ierobežot jūsu piekļuvi interneta veikalam. Ja jūsu dati mainās, lūdzu, nekavējoties tos atjauniniet.

Mēs cienām jūsu tiesības uz privātumu. UAB Ajurveda24 apstrādā Jūsu personas datus, lai apstrādātu Jūsu preču pasūtījumus, atrisinātu ar preču uzrādīšanu vai piegādi saistītos jautājumus un izpildītu citas Lietuvas Republikas līgumsaistības vai juridiskas saistības. Veicot pasūtījumu, jānorāda savs: vārds, uzvārds, e-pasts. pasta adrese, dzīvesvietas adrese, piegādes adrese (ja vēlaties saņemt preces citā adresē), tālruņa numurs, atlaides kods (ja tāds ir), maksājuma informācija, uzņēmuma nosaukums (ja vēlaties piegādi uz darba vietu).

Saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu Jūsu personas dati (e-pasts) var tikt izmantoti tiešā mārketinga nolūkos (jaunumu biļetenu sūtīšanai). Jūs varat piekrist jaunumu saņemšanai, atstājot lodziņu ar atzīmi "Vēlos saņemt jaunumus pa e-pastu". e-pasta adrese ”uz pircēja kontaktinformāciju vai konsultāciju lodziņā „Jautā”. Biļeteni var tikt nosūtīti arī jums ar jūsu piekrišanu (šo piekrišanu jūs sniedzat, ievadot savu e-pasta adresi jaunumu abonēšanas formā). Jebkurā gadījumā jūs vienmēr varēsiet atteikties no jaunumu saņemšanas, sekojot biļetenā esošajām saitēm. Mēs izsūtām jaunumus divas reizes mēnesī.

Mēs varam izmantot jūsu nepersoniskos datus, ti, datus, kas saistīti ar jūsu iegādātajām precēm, statistikas nolūkos. Šāda statistikas apkopošana jūs tieši vai netieši neidentificēs.

Izvēles brīvība
Jūs izlemjat, kādu informāciju atklāt. Ja izlemsiet neizpaust savus datus, jūs zaudēsiet piekļuvi dažiem www.AyurMarket.lv vietnes resursiem. Patērētāji, kuri izvēlēsies neabonēt bezmaksas biļetenus, nesaņems informāciju par atlaidēm un citu svarīgu informāciju.

Drošība
Uzņēmums veic visus pasākumus, lai aizsargātu Jūsu personas datus, īstenojot likumā noteiktos organizatoriskos un tehniskos datu drošības pasākumus. Personas dati tiek apstrādāti ar drošiem līdzekļiem, kas aizsargā šos datus no prettiesiskas iznīcināšanas, izpaušanas vai citām pretlikumīgām darbībām.

Personas datu sniegšana trešajām personām
Sabiedrība neizsniedz personas datus trešajām personām, izņemot likumā noteiktos gadījumos un kārtībā, piemēram, tiesas, kas darbojas Lietuvas Republikā, tiesu izpildītāji, tiesībsargājošās iestādes, Valsts nodokļu inspekcija vai citas trešās personas ar likumīgas intereses. Jūsu kontaktinformācija var tikt nodota mūsu partneriem, kas nodrošina preču piegādi vai citus pakalpojumus, kas saistīti ar Jūsu pasūtījuma pareizu izpildi.

Informācija par nepilngadīgajiem
Mēs iesakām vecākiem un aizbildņiem mācīt saviem bērniem rūpīgi un atbildīgi izmantot savu personisko informāciju tiešsaistē. Nepilngadīgie nedrīkst iesniegt vietnē savus personas datus bez vecāku vai aizbildņu piekrišanas. Izmantojiet e-pastu veikala pakalpojumus var izmantot visas darbspējīgās fiziskās personas, kuras ir vismaz 18 gadus vecas; nepilngadīgie vecumā no četrpadsmit līdz astoņpadsmit gadiem tikai ar vecāku, adoptētāju vai aizbildņu piekrišanu, izņemot pašnodarbinātības vai stipendijas gadījumu; visu minēto personu pilnvarotie pārstāvji.

Saites uz citām tīmekļa lapām
Šie privātuma noteikumi attiecas uz vietni www.AyurMarket.lv . Mājaslapā var būt saites uz vietnēm, uz kurām neattiecas šis paziņojums par konfidencialitāti. Izejot no mūsu tīmekļa vietnes, lūdzu, izlasiet citu vietņu privātuma politikas, kurās var tikt izmantota jūsu personiskā informācija.

Jūsu tiesības
Kā datu subjektam jums ir tiesības:
• zināt (būt informētam) par savu personas datu apstrādi;
• iegūt informāciju par savu personas datu vākšanas avotiem un avotiem, to apstrādes mērķiem, saņēmējiem, kuriem dati tiek sniegti un ir sniegti vismaz pēdējo gadu;
• pieprasīt Jūsu personas datu labošanu, iznīcināšanu vai Jūsu personas datu apstrādes apturēšanu, izņemot glabāšanu, ja dati tiek apstrādāti, pārkāpjot likumu;
• nepiekrītu savu personas datu apstrādei.

Šīs tiesības tiek īstenotas Lietuvas Republikas Personas datu tiesiskās aizsardzības likumā un datu pārziņa apstiprinātajos Personas datu apstrādes noteikumos noteiktajā kārtībā, vēršoties pie datu pārziņa un iesniedzot personu apliecinošu dokumentu. " Ajurveda24.lt - veselība un skaistums no dabas ", pēc Jūsu personas datu apstrādes pieprasījuma saņemšanas sniegs Jums atbildi ne vēlāk kā 30 kalendāro dienu laikā no sazināšanās dienas. Ja Jums ir kādi jautājumi par aprakstu šo privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums e-pastā info@ayurmarket.lv .

Konfidencialitātes iestatījumu maiņa
Mēs paturam tiesības pilnībā vai daļēji mainīt Privātuma politiku, par to paziņojot interneta veikalam. Ja pēc šo noteikumu maiņas izmantojat interneta veikala sniegtos pakalpojumus, tiek uzskatīts, ka esat piekritis noteikumu izmaiņām. Mēs informēsim jūs par jebkādām izmaiņām mūsu privātuma politikā mūsu vietnē un citās vietās, kur tas būs nepieciešams.

Personas datu apstrāde
Jūs piekrītat, ka personas dati, kurus brīvprātīgi sniedzat reģistrācijas veidlapā, tiks apstrādāti saskaņā ar šīm privātuma politikām.

Sīkdatnes
Informējam, ka, piesakoties interneta veikala www.AyurMarket.lv mājaslapā, Jūsu datorā tiek saglabātas sīkdatnes. Tos izmanto informācijas pārsūtīšanai elektronisko sakaru tīklā. Visas šīs sīkdatnes varat dzēst vai bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos, taču šajā gadījumā daļa vietnes nedarbosies. Pieņemšana www.AyurMarket.lv Noteikumos jūs piekrītat, ka iepriekš minētā informācija tiks saglabāta jūsu datorā vai ierīcē.

SVARĪGS! AyurMarket.lv neapkopo pieslēguma datus maksājumu sistēmām

Interneta veikala AyurMarket.lv pircēji banku sistēmu lapās ievada datus par pieslēgumu elektroniskajai bankai vai elektronisko norēķinu sistēmām, tāpēc šī informācija interneta veikalam AyurMarket.lv nav pieejama.

Nobeiguma noteikumi
Uz šiem Privātuma noteikumiem attiecas Lietuvas Republikas tiesību akti. Visi strīdi par šo noteikumu izpildi tiek risināti sarunu ceļā. Ja neizdodas panākt vienošanos, domstarpības tiek risinātas Lietuvas Republikas likumos noteiktajā kārtībā. Ja jums ir kādi jautājumi par šo privātuma politiku aprakstu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu. e-pasts info@ayurmarket.lv .

Aizliegts kopēt un publicēt interneta vietnē www.AyurMarket.lv sniegto informāciju bez UAB Ajurveda24 rakstiskas piekrišanas.