Par mums

AyurMarket.lv ir ekskluzīvi ājurvēdas, kā arī ekoloģisku, dabīgu materiālu sejas, ķermeņa, matu un higiēnas kopšanas līdzekļu e-veikals, kas piedāvā plašu preču klāstu ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem un bērniem. Mūsu kredo ir izcila kvalitāte un veselība! Daudzi produkti ir piemēroti veģetāriešiem un vegāniem, nesatur dzīvnieku izcelsmes produktus un tiek ražoti bez eksperimentiem ar dzīvniekiem.

Šeit ir tikai daži iemesli, kāpēc iegādāties mūsu veikalā:

  • Rūpīgi atlasīti produkti jums un visai jūsu ģimenei.

Visi piedāvātie produkti ir dabai un jūsu veselībai nekaitīgi. Mēs pastāvīgi paplašinām savu klāstu, lai piedāvātu jums vēl vairāk bioloģisko un dabīgo produktu.

  • Tas viss aiz mīlestības!

Mēs nepārdodam tikai preces, kuras šodien ir pieprasītas tirgū. AyurMarket.lv darbinieki interesējas par ājurvēdu un veselīgu dzīvesveidu un ir izmēģinājuši dabiskās kosmētikas, higiēnas preču un veselīga uztura priekšrocības. Mēs patiesi mīlam savu darbu un ar prieku palīdzēsim jums atklāt maģisko ājurvēdas pasauli!

  • Tas ir tas, kas ir nepieciešams – lai tas ir jāsasniedz!

Mēs neceļam cenas savām precēm un varam atļauties pieņemamas cenas, jo pērkam lielos daudzumos. Ja vien uzticēsi mums savu veselību, mēs padarīsim tavu ceļu uz to vieglu un pieejamu!

Mēs strādājam, lai jūs būtu ne tikai skaistāki, bet arī veselīgāki!

Ar mīlestību pret jums
AyurMarket.lv komanda