Katalogs
Uztura bagātinātājs Aegle Plan Bilwa, Planet Ayurveda, 60 kapsulas
Zīmols: Planet Ayurveda
Augu izcelsmes uztura bagātinātājs Augu izcelsmes uztura bagātinātājs
Organisks Organisks
Autentiska ājurvēda Autentiska ājurvēda
Uztura bagātinātājs Aegle Plan Bilwa, Planet Ayurveda, 60 kapsulas
  • Uztura bagātinātājs Aegle Plan Bilwa, Planet Ayurveda, 60 kapsulas

Uztura bagātinātājs Aegle Plan Bilwa, Planet Ayurveda, 60 kapsulas

Zīmols: Planet Ayurveda
Augu izcelsmes uztura bagātinātājs Augu izcelsmes uztura bagātinātājs
Organisks Organisks
Autentiska ājurvēda Autentiska ājurvēda
  • Kapsulas ar 500 mg standartizēta augu ekstrakta, un daudzi ražotāji izmanto tikai 250 mg augu ekstrakta vai vienkāršu pulveri no augiem.
  • 100% dabiskas izcelsmes produkts
  • Izstrādājuši ājurvēdas eksperti
  • Aegle Plan Bilwa satur Bilvas (saldās belas, Bengālijas cidonijas) augļu ekstraktu, ko ājurvēdā izmanto zarnu problēmu ārstēšanai, lai uzlabotu zarnu kustību, zarnu darbību iekaisuma un zarnu infekciju klātbūtnē.
  • 100% veģetāra un vegāna formula
1995 €
Pieejamība: 5 Gab.
Produkta kods: 8904271102727

Apjoma atlaides

Daudzums Vienības atlaide Tu glabā
2 5% Līdz 2,00 €
3 10% Līdz 5,99 €
5 15% Līdz 14,96 €
10 20% Līdz 39,90 €

ISO9001 US FDA HACCP USDA Organic Eiro zaļā lapa Ecocert India Organic

Dabīgās kapsulas ir pildītas ar 100% augstas kvalitātes Aegle marmelādes augļu ekstraktu, ko sauc par saldo belu. Bel ir neparasts spirālveida koks, kas bagātināts ar spēcīgu aromātu. Senajos rakstos to sauc par "Šivas drumu" - Šivas koku. Tam tiek piešķirta liela garīga un reliģiska nozīme. Bēla koka augļi ir zaļganā krāsā un tiem ir vilinoši salds aromāts. Uztura bagātinātājam Aegle Plan Bilwa ir pozitīva ietekme uz zarnu darbību. Var palīdzēt uzturēt vielmaiņu, gremošanu un defekāciju. Tas var arī pozitīvi ietekmēt zarnu infekcijas un problēmas. Tas var palīdzēt izvadīt no organisma endotoksīnus, efektīvi novērst vēdera uzpūšanos un mazināt krampjus.

Vata - Pitta = Kapha -

Kādas ir Aegle Plan Bilwa priekšrocības?

Cilvēki bez veselības problēmām parasti jūtas labāk, lietojot Aegle Plan Bilwa piedevu, un daudzi jūtas pozitīvi pēc ilgstošas ​​lietošanas:

* Tas palīdz uzturēt gremošanas sistēmas darbību.
* Palīdz mazināt gremošanas traucējumus.
* Tas palīdz detoksicēt un atbrīvot organismu no endotoksīniem.
* Var mazināt zarnu problēmas.
* Palīdz uzlabot barības vielu uzsūkšanos.
* Ir viegla caureju veicinoša iedarbība.
* Darbojas kā antioksidants.
* Palīdz veicināt izdalīšanos.
* Var palīdzēt mazināt vēdera uzpūšanos un krampjus.
* Bagātīgs beta karotīna avots.
* Satur B1, B2, B3 vitamīnus.

Sastāvs : standartizēts Aegle marmelādes (saldās belas) augļu ekstrakts 4: 1 - 500 mg, kapsulas apvalks - hidroksipropilmetilceluloze (E464).

Neto saturs : 36,4 g (1 kapsula ar 606,7 mg)

Nesatur garšas, krāsvielas, cukuru, saldinātājus, laktozi, soju, glutēnu, kviešus, raugu, konservantus, želatīnu un soda.

Lietošana : pieaugušajiem lietot 1-2 kapsulas dienā 8-10 nedēļas, 30 minūtes pēc ēšanas. Rezultāti var atšķirties atkarībā no vecuma, dzimuma, veselības stāvokļa un uztura. Šo produktu var lietot ilgu laiku, ja nav blakusparādību.

Brīdinājumi: Nepārsniedziet ieteicamo devu. Uztura bagātinātāju nedrīkst lietot kā pārtikas aizstājēju. Svarīgs ir daudzveidīgs un sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids. Ja esat grūtniece, barojat bērnu ar krūti vai lietojat kādas zāles, pirms šo zāļu lietošanas konsultējieties ar savu ārstu. Ja Jums rodas jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu ārstu.

Uzglabāšanas apstākļi : Uzglabāt sausā, vēsā, tumšā, bērniem nepieejamā vietā.

* Uzmanību! Jebkuras atsauces uz aktīvajām vielām produkta specifikācijā ir balstītas uz informāciju no autoritatīviem avotiem, taču tās nenozīmē gala produkta apstiprinājumu un nav produkta reklāma.

-------------------------------------------------- ------------------------------------------------ -- ------------------

Kāpēc Planet Ayurveda™ uztura bagātinātāji ir efektīvi un pārāki par lielāko daļu analogu?

1) 100% vegānas kapsulas, kas izgatavotas no augu celulozes, nevis želatīna.

2) Produktos tiek izmantots tikai visspēcīgākais tīrais standartizētais 100% dabīgais augu ekstrakts un netiek izmantoti tradicionālie ekstrakti.

3) 500 mg vienā kapsulā: vegānu kapsula ir piepildīta ar 500 mg standartizēta augu ekstrakta, un daudzi ražotāji izmanto tikai 250 mg augu ekstrakta vai vienkāršu pulveri no augiem.

4) Kvalitatīva, vairāk nekā 10 reizes dārgāka izejviela: vienkārša augu pulvera cena ir minimāla, un īsts augu ekstrakts ir 10 reizes dārgāks. Savukārt standartizētais augu ekstrakts ir vēl dārgāks.

5) 100% tīrs augu produkts, bez piedevām, palīgvielām vai ķīmiskām vielām: lielākā daļa ražotāju iepilda kapsulas tikai ar 250 mg augu ekstrakta, bet atlikušie 250 mg no 500 mg tiek pildīti ar parastu pulveri no augiem, ķīmiskām vielām un citiem miltiem, lai samazinātu. izmaksas.

6) Plaša laboratoriskā pārbaude: visi Planet Ayurveda uztura bagātinātāji ir rūpīgi pārbaudīti ES akreditētā laboratorijā. Šie pētījumi ietver smago metālu (svina Pb, Hg Hg, Cd kadmija, arsēna As) un mikrobioloģisko (E. coli un Salmonella E. coli Salmonella) satura testēšanu. Visi produkti pilnībā atbilst ES prasībām un ir atļauti ES tirgū.

7) Pozitīvā enerģija: Visi produkti ir piepildīti ar pozitīvu enerģiju, svētlaimi un augstu karmu, izgatavoti no pilnībā vegāniskām/veģetārām kapsulām, lai organisms labāk uzsūktos. un mūsu cenas atspoguļo mūsu apņemšanos nodrošināt jums un pasaulei visaugstāko kvalitāti un garšaugu kombinācijas.

Ieteicams
Virškinimo sistemai
Vata došas ietekme
Mažina
Pita dosha iedarbība
Balansuoja
Kapha dosha ietekme
Mažina
Izcelsmes valsts:
Indija
Ražošanas valsts:
Indija
Summa:
60 kapsulių
Ayurmarket iesaka
Visi produkti
Pašlaik mums nav
Pašlaik mums nav
Pašlaik mums nav
Organisks Organisks
Autentiska ājurvēda Autentiska ājurvēda