Katalogs
Uztura bagātinātājs FenuGym, Planet Ayurveda, 60 kapsulas
Zīmols: Planet Ayurveda
Augu izcelsmes uztura bagātinātājs Augu izcelsmes uztura bagātinātājs
Organisks Organisks
Autentiska ājurvēda Autentiska ājurvēda
  • −-50%
Uztura bagātinātājs FenuGym, Planet Ayurveda, 60 kapsulas
  • Uztura bagātinātājs FenuGym, Planet Ayurveda, 60 kapsulas

Uztura bagātinātājs FenuGym, Planet Ayurveda, 60 kapsulas

Zīmols: Planet Ayurveda
Augu izcelsmes uztura bagātinātājs Augu izcelsmes uztura bagātinātājs
Organisks Organisks
Autentiska ājurvēda Autentiska ājurvēda
  • 500 mg standartizēta augu ekstrakta kapsulas, kad daudzi ražotāji izmanto tikai 250 mg augu ekstrakta vai vienkārši augu pulveri.
  • 100% dabīgas izcelsmes produkts
  • Izstrādājuši ājurvēdas eksperti
  • Fenugym ir 4 spēcīgu garšaugu kombinācija - Methika, Gurmar, Haridra un Saptarangi -, kas ir labi zināmi ar savu ietekmi uz cukura līmeni organismā . Tas palīdz atjaunot mūsu ķermeņa šūnu līmeni un palīdz pasargāt mūs no komplikācijām, ko izraisa augsts cukura līmenis.
  • 100% veģetāra un vegāna formula

Labākais līdz 30.06.2024

998 €
19,95 €
Pieejamība: 6 Gab.
Produkta kods: 8904271101300

India Organic ISO9001 US FDA HACCP USDA Organic Eiro zaļā lapa Ecocert

Dabīgās kapsulas ir pildītas ar 100% augstas kvalitātes Aegle marmelādes augļu ekstraktu, ko sauc par saldo belu. Bel ir neparasts spirālveida koks, kas bagātināts ar spēcīgu aromātu. Senajos rakstos to sauc par "Šivas drumu" - Šivas koku. Tam tiek piešķirta liela garīga un reliģiska nozīme. Bēla koka augļi ir zaļganā krāsā un tiem ir vilinoši salds aromāts. Uztura bagātinātājam Aegle Plan Bilwa ir pozitīva ietekme uz zarnu darbību. Var palīdzēt uzturēt vielmaiņu, gremošanu un defekāciju. Tas var arī pozitīvi ietekmēt zarnu infekcijas un problēmas. Tas var palīdzēt izvadīt no organisma endotoksīnus, efektīvi novērst vēdera uzpūšanos un mazināt krampjus.

Vata + Pitta = Kapha -

Sastāvs : Sastāvdaļas: 100% standartizēts ekstrakts, katra kapsula satur:

200 mg mātītes sēklu ekstrakta (Trigonella foenum-gracum, Methika)

150 mg savvaļas vāveres ekstrakta (Gymnema sylvestre, Gurmar),

80 mg kurkumas (Curcuma longa, Haridra) ekstrakta

50 mg ķīniešu salātu (Salacia chinensis, Saptarangi) ekstrakta,

kapsulas apvalks - hidroksipropilmetilceluloze (E464).

Neto saturs : 36,4 g (1 kapsula ar 606,7 mg)

Nesatur garšas, krāsvielas, cukuru, saldinātājus, laktozi, soju, glutēnu, kviešus, raugu, konservantus, želatīnu un soda.

Lietošana : Pieaugušie lietot 1 kapsulu divas reizes dienā 8-10 nedēļas, 30 minūtes pēc ēšanas. Rezultāti var atšķirties atkarībā no vecuma, dzimuma, veselības stāvokļa un uztura. Šo produktu var lietot ilgu laiku, ja nav blakusparādību.

Brīdinājumi: Nepārsniedziet ieteicamo devu. Uztura bagātinātāju nedrīkst lietot kā pārtikas aizstājēju. Svarīgs ir daudzveidīgs un sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids. Ja esat grūtniece, barojat bērnu ar krūti vai lietojat kādas zāles, pirms šo zāļu lietošanas konsultējieties ar savu ārstu. Ja Jums rodas jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu ārstu.

Uzglabāšanas apstākļi : Uzglabāt sausā, vēsā, tumšā, bērniem nepieejamā vietā.

* Uzmanību! Jebkuras atsauces uz aktīvajām vielām produkta specifikācijā ir balstītas uz informāciju no autoritatīviem avotiem, taču tās nenozīmē gala produkta apstiprinājumu un nav produkta reklāma.

-------------------------------------------------- ------------------------------------------------ -- ------------------

Kāpēc Planet Ayurveda™ uztura bagātinātāji ir efektīvi un pārāki par lielāko daļu analogu?

1) 100% vegānas kapsulas, kas izgatavotas no augu celulozes, nevis želatīna.

2) Produktos tiek izmantots tikai visspēcīgākais tīrais standartizētais 100% dabīgais augu ekstrakts un netiek izmantoti tradicionālie ekstrakti.

3) 500 mg vienā kapsulā: vegānu kapsula ir piepildīta ar 500 mg standartizēta augu ekstrakta, un daudzi ražotāji izmanto tikai 250 mg augu ekstrakta vai vienkāršu pulveri no augiem.

4) Kvalitatīva, vairāk nekā 10 reizes dārgāka izejviela: vienkārša augu pulvera cena ir minimāla, un īsts augu ekstrakts ir 10 reizes dārgāks. Savukārt standartizētais augu ekstrakts ir vēl dārgāks.

5) 100% tīrs augu produkts, bez piedevām, palīgvielām vai ķīmiskām vielām: lielākā daļa ražotāju iepilda kapsulas tikai ar 250 mg augu ekstrakta, bet atlikušie 250 mg no 500 mg tiek pildīti ar parastu pulveri no augiem, ķīmiskām vielām un citiem miltiem, lai samazinātu. izmaksas.

6) Plaša laboratoriskā pārbaude: visi Planet Ayurveda uztura bagātinātāji ir rūpīgi pārbaudīti ES akreditētā laboratorijā. Šie pētījumi ietver testus ar smago metālu (svina Pb, Hg Hg, Cd kadmija, arsēna As) un mikrobioloģisko (E. coli un Salmonella E. coli Salmonella) saturu. Visi produkti pilnībā atbilst ES prasībām un ir atļauti ES tirgū.

7) Pozitīvā enerģija: Visi produkti ir piepildīti ar pozitīvu enerģiju, svētlaimi un augstu karmu, izgatavoti no pilnībā vegāniskām/veģetārām kapsulām, lai organisms labāk uzsūktos. un mūsu cenas atspoguļo mūsu apņemšanos nodrošināt jums un pasaulei visaugstāko kvalitāti un garšaugu kombinācijas.

Ieteicams
Cukraus kiekiui reguliuoti
Vata došas ietekme
Didina
Pita dosha iedarbība
Balansuoja
Kapha dosha ietekme
Mažina
Izcelsmes valsts:
Indija
Ražošanas valsts:
Indija
Summa:
60 kapsulių
Ayurmarket iesaka
Visi produkti
Pašlaik mums nav
Pašlaik mums nav
Pašlaik mums nav
Vegāns Vegāns
Svaigēdājiem Svaigēdājiem
Organisks Organisks