Katalogs
Uztura bagātinātājs Male Support formula, Planet Ayurveda, 60 kapsulas
Zīmols: Planet Ayurveda
Vegāns Vegāns
Nesatur glutēnu Nesatur glutēnu
Augu izcelsmes uztura bagātinātājs Augu izcelsmes uztura bagātinātājs
Organisks Organisks
Autentiska ājurvēda Autentiska ājurvēda
Uztura bagātinātājs Male Support formula, Planet Ayurveda, 60 kapsulas
  • Uztura bagātinātājs Male Support formula, Planet Ayurveda, 60 kapsulas

Uztura bagātinātājs Male Support formula, Planet Ayurveda, 60 kapsulas

Zīmols: Planet Ayurveda
Vegāns Vegāns
Nesatur glutēnu Nesatur glutēnu
Augu izcelsmes uztura bagātinātājs Augu izcelsmes uztura bagātinātājs
Organisks Organisks
Autentiska ājurvēda Autentiska ājurvēda
  • Kapsulas ar 500 mg standartizēta augu ekstrakta, un daudzi ražotāji izmanto tikai 250 mg augu ekstrakta vai vienkāršu pulveri no augiem.
  • 100% dabiskas izcelsmes produkts
  • Izstrādājuši ājurvēdas eksperti
  • Ājurvēdas augu komplekss ir paredzēts, lai uzlabotu vīriešu izturību, pašapziņu, baudu un spēku!
  • 100% veģetāra un vegāna formula

Vata - Pitta = Kapha =

1995 €
Pieejamība: 20 Gab.
Produkta kods: 8909543530048

India Organic ISO9001 US FDA HACCP USDA Organic Eiro zaļā lapa Ecocert

Planet Ayurveda™ uztura bagātinātājs "Formula for men" ir labākais dabiskais afrodiziaks. Tā ir spēcīga augu kombinācija, kas paredzēta, lai palīdzētu uzlabot vīriešu seksuālo spēku un uzturēt stabilu erekciju. Šī formula parāda labus rezultātus daudzu vīriešu seksuālās veselības problēmu apkarošanā.

Formula for Men ir ļoti unikāls augu izcelsmes produkts, kas izgatavots no ļoti iedarbīgiem augiem, lai palīdzētu uzlabot vīriešu izturību, pašapziņu, baudu un spēku. Šie augi rada enerģiju un uztur veselīgu asinsriti.

Neto saturs : 36,4 g (1 kapsula ar 666,7 mg, 500 mg un kapsula)

Sastāvs : Hipotalāma ekstrakts (Ashwagandha) - 200 mg; Mūmijas ekstrakts (Shilajit) - 200 mg; Zirga astru ekstrakts (Gokshur) - 100 mg.

Nesatur garšas, krāsvielas, cukuru, saldinātājus, laktozi, soju, glutēnu, kviešus, raugu, konservantus, želatīnu un soda.

Lietošana : pieaugušajiem jālieto 1-2 kapsulas 1-2 reizes dienā, uzdzerot glāzi ūdens pēc ēšanas. Ieteicams 2-3 mēnešus.

Brīdinājumi: Nepārsniedziet ieteicamo devu. Uztura bagātinātāju nedrīkst lietot kā pārtikas aizstājēju. Svarīgs ir daudzveidīgs un sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids.

Uzglabāšanas apstākļi : Uzglabāt sausā, vēsā, tumšā, bērniem nepieejamā vietā.

-------------------------------------------------- ------------------------------------------------ -- ------------------

Kāpēc Planet Ayurveda™ uztura bagātinātāji ir efektīvi un pārāki par lielāko daļu analogu?

1) 100% vegānas kapsulas, kas izgatavotas no augu celulozes, nevis želatīna.

2) Produktos tiek izmantots tikai visspēcīgākais tīrais standartizētais 100% dabīgais augu ekstrakts un netiek izmantoti tradicionālie ekstrakti.

3) 500 mg vienā kapsulā: vegānu kapsula ir piepildīta ar 500 mg standartizēta augu ekstrakta, un daudzi ražotāji izmanto tikai 250 mg augu ekstrakta vai vienkāršu pulveri no augiem.

4) Kvalitatīva, vairāk nekā 10 reizes dārgāka izejviela: vienkārša augu pulvera cena ir minimāla, un īsts augu ekstrakts ir 10 reizes dārgāks. Savukārt standartizētais augu ekstrakts ir vēl dārgāks.

5) 100% tīrs augu produkts, bez piedevām, palīgvielām vai ķīmiskām vielām: lielākā daļa ražotāju iepilda kapsulas tikai ar 250 mg augu ekstrakta, bet atlikušie 250 mg no 500 mg tiek pildīti ar parastu pulveri no augiem, ķīmiskām vielām un citiem miltiem, lai samazinātu. izmaksas.

6) Plaša laboratoriskā pārbaude: visi Planet Ayurveda uztura bagātinātāji ir rūpīgi pārbaudīti ES akreditētā laboratorijā. Šie pētījumi ietver testus ar smago metālu (svina Pb, Hg Hg, Cd kadmija, arsēna As) un mikrobioloģisko (E. coli un Salmonella E. coli Salmonella) saturu. Visi produkti pilnībā atbilst ES prasībām un ir atļauti ES tirgū.

7) Pozitīvā enerģija: Visi produkti ir piepildīti ar pozitīvu enerģiju, svētlaimi un augstu karmu, izgatavoti no pilnībā vegāniskām/veģetārām kapsulām, lai organisms labāk uzsūktos. un mūsu cenas atspoguļo mūsu apņemšanos nodrošināt jums un pasaulei visaugstāko kvalitāti un garšaugu kombinācijas.

Ieteicams
Vyrams
Vata došas ietekme
Mažina
Pita dosha iedarbība
Balansuoja
Kapha dosha ietekme
Balansuoja
Izcelsmes valsts:
Indija
Ražošanas valsts:
Indija
Summa:
60 kapsulių
Ayurmarket iesaka
Visi produkti
Nav noliktavā
Nav noliktavā
Vegāns Vegāns
Bez laktozes Bez laktozes
Nesatur glutēnu Nesatur glutēnu
Organisks Organisks
Nav noliktavā