Katalogs
Trauks deguna tīrīšanai Neti Pot, vidējs, 150 ml
Trauks deguna tīrīšanai Neti Pot, vidējs, 150 ml
  • Trauks deguna tīrīšanai Neti Pot, vidējs, 150 ml

Trauks deguna tīrīšanai Neti Pot, vidējs, 150 ml

Plāns, kompakts deguna tīrīšanas konteiners.

Balts, keramisks.

Apjoms: 150 ml

Papildus iepakojumā ir: 25 g Himalaju sāls

1695 €
Pieejamība: 10 Gab.
Produkta kods: PI109

Plāns, kompakts balts deguna tīrīšanas trauks ar lotosa zīmējumu.

Jala Neti ir oriģināla deguna tīrīšanas procedūra, kas aprakstīta sanskritā. Indijā šī tradicionālā ajūrvēdas procedūra ir zināma un augstu novērtēta jau tūkstošiem gadu.

Senajos Vēdu rakstos Jala Neti ir aprakstīta kā ikdienas deguna mazgāšana-tīrīšana, izmantojot deguna tīrīšanas trauku. Tas ir ļoti efektīvs veids, kā atbrīvoties no gļotām un netīrumiem deguna zonā.  Jala Neti procedūra palīdz mazināt nelīdzsvarotību un atvieglo jaunības saglabāšanu.

Lietošanas instrukcija:
Piepildiet Neti Pot deguna tīrīšanas trauku ar siltu, nedaudz sālītu ūdeni. Izvairieties no ar jodu bagātināta sāls, vislabāk ir izmantot tikai labu un dabīgu sāli bez jebkādām papildu piedevām, piemēram, Himalaju kristalizēto sāli vai tīru jūras sāli. Sāls koncentrācija ir aptuveni 1% (tas nozīmē, 2,5 g sāls uz 1/4 litra ūdens). Ievietojiet deguna tīrīšanas trauka uzgali nāsīs. Galvas un deguna tīrīšanas trauka novietojums ir noregulēts tā, lai ūdens varētu izplūst no otras nāsis. Procedūras laikā mierīgi elpojiet caur muti.

Tehnika nav tik smaga vai neērta, kā sākumā varētu šķist. Jūs būsiet patīkami pārsteigti par šo vienkāršo un efektīvu veselības aprūpes veidu. Kad pieradīsiet, šo procedūru var pabeigt aptuveni 3 minūtēs, un tā ir viegli iekļaujama ikdienas ķermeņa attīrīšanas procedūrā, piemēram, dušā un zobu tīrīšanā.

Trauka apjoms: 150 ml.

Papildus iepakojumā ir: 25 g Himalaju sāls

Izmērs, cm 17.5x7
Materiāls: keramika
Svars: 650 g

Izcelsmes valsts:
Olandija / Nyderlandai
Ayurmarket iesaka
Visi produkti