Aromterapijā ģerāniju ēteriskajai eļļai piemīt nomierinošas un garastāvokli uzlabojošas īpašības. Tā var palīdzēt mazināt stresu un trauksmi, veicināt relaksāciju un uzlabot garastāvokli. To izmanto arī emocionālā noguruma simptomu mazināšanai. Turklāt ģerāniju eļļai piemīt pretsēnīšu un antibakteriālas īpašības, tāpēc tā ir populāra elpceļu infekciju un ādas kairinājumu gadījumā.
Pelargoniju ēteriskajai eļļai ir ziedu aromāts, un to bieži izmanto aromterapijā un kā dabisku līdzekli dažādu veselības un kosmētikas problēmu ārstēšanai. Aromterapijā pelargoniju ēteriskajai eļļai piemīt nomierinošas un garastāvokli uzlabojošas īpašības. Tā var palīdzēt mazināt stresu un trauksmi, veicināt relaksāciju un uzlabot garastāvokli. To izmanto arī emocionālā noguruma simptomu mazināšanai. Turklāt ģerāniju eļļai piemīt pretsēnīšu un antibakteriālas īpašības, tāpēc tā ir populāra elpceļu infekciju un ādas kairinājumu gadījumā.
Lietošana
Telpu aromatizēšanai pievienojiet 1-2 pilienus ēteriskās eļļas aromātiskajām lampām un svečturiem.
Vannai 7 līdz 8 pilienus šīs ēteriskās eļļas sajauciet ar glāzi kefīra, krējuma, jogurta vai ēdamkaroti sāls, medus, maigas eļļas un pievienojiet vannai.
Kosmētikai 3 - 4 pilienus ēteriskās eļļas sajauc ar 20 g jebkura krēma un lieto ādas barošanai.
Brīdinājumi. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Nelietot tieši uz ādas.
Nav ieteicams lietot bērniem līdz 6 gadu vecumam!
Lietojiet tikai ārīgi!
Jāpārbauda alerģiska jutība! Pirms ēterisko eļļu lietošanas ieteicams pārbaudīt ādas un elpceļu alerģisko jutību: vienu līdz divus pilienus eļļas sajauc ar 0,5 līdz 1 tējkaroti augu eļļas un ar vates gabaliņu uzklāj uz apakšdelma iekšpuses, plaukstas locītavas vai elkoņa locītavas locītavas iekšējās puses. Ja pēc kāda laika (ne ilgāk kā pēc 12 stundām) nerodas alerģiskas reakcijas, piemēram, apsārtums, nieze, eļļu var lietot ādas kopšanai.
Uzglabāt hermētiskā traukā vēsā un tumšā vietā.
100% tīra ģerāniju ēteriskā eļļa.