Katalogs
Ēteriskā eļļa Chakra 2 Swadhistana, Fiore D'Oriente, 10 ml
Zīmols: Fiore D'Oriente
Ēteriskā eļļa Chakra 2 Swadhistana, Fiore D'Oriente, 10 ml
  • Ēteriskā eļļa Chakra 2 Swadhistana, Fiore D'Oriente, 10 ml
  • Ēteriskā eļļa Chakra 2 Swadhistana, Fiore D'Oriente, 10 ml
  • Ēteriskā eļļa Chakra 2 Swadhistana, Fiore D'Oriente, 10 ml

Ēteriskā eļļa Chakra 2 Swadhistana, Fiore D'Oriente, 10 ml

Zīmols: Fiore D'Oriente

Svadhišthana (vai Svadhistana) - sakrālā (saukta arī par seksuālo) čakra. Masāža ar aromātiskajām eļļām nomierina un harmonizē mūsu ķermeni un prātu.

Masāža ar aromātiskajām eļļām nomierina un harmonizē mūsu ķermeni un prātu.

Čakru ēteriskā eļļa, kas pagatavota pēc senajiem dabiskās holistiskās medicīnas principiem. Regulāra lietošana harmonizē enerģētisko sistēmu, nodrošinot stabilas vibrācijas mūsu psihofiziskajai sistēmai.

Produkta specifikācijas:

* Swadhistana ēteriskā čakru eļļa 10 ml
* 100% dabīgas sastāvdaļas
* Ar ēterisko eļļu un auksti spiestas jojobas eļļas maisījumu
* Ārējai lietošanai

1295 €
Pieejamība: 1 Gab.
Produkta kods: 6701-PI3382

Sakrālo čakru sanskritā sauc par Svadhišthana (vai Svadhistana). Sakrālā čakra ir dzīvības enerģijas krātuve, emociju, baudas un radošuma centrs. Tā ir atbildīga par to, vai mēs baudām dzīvi vai izpaužam savu patieso būtību. Tāpat šī enerģētiskā centra darbība nosaka, vai mēs viegli veidojam un uzturam attiecības, vai esam vientuļi, vai ļaujam dzīvē iegūt to, ko vēlamies, vai jūtamies necienīgi.

Swadhisthana nozīmē sajūta, vēlme, radīšana.

Enerģija ir vissvarīgākais dzīves dzinējspēks, kas palīdz sasniegt mērķus. Vietas, kur tās uzkrājas, sauc par čakrām jeb enerģijas centriem.

Čakru ēteriskās eļļas ir sagatavotas pēc senajiem dabiskās holistiskās medicīnas principiem un izgatavotas no augstākās kvalitātes ēteriskajām eļļām, kas sajauktas ar auksti spiestu jojobas eļļu. Ražošana ir ļoti dārga un ilga, tāpēc unikālā Chakroil sērija ir premium klases produkts.

Čakru eļļas vibrācijas ir ļoti vērtīgas sarežģītā sagatavošanas procesa dēļ. Regulāra čakru eļļu lietošana (2-3 pilieni kur nepieciešams ar vieglu masāžu) harmonizē enerģētisko sistēmu. Šīs eļļas var uzklāt arī uz pēdu zolēm (pirmā čakra) un potītēm (otrā čakra).

Turklāt čakru eļļu var izmantot arī uz apakšdelma, lai nodrošinātu stabilu vibrāciju mūsu psihofiziskajai sistēmai (aromterapija).

Lietošana: ierīvē 3-7 pilienus čakru zonā 3 reizes dienā. Sakrālā čakra atrodas krustu kaulā, skatoties no aizmugures vai apmēram 4 pirkstiem zem nabas, sievietēm virs olnīcām vai vīriešiem virs sēkliniekiem.

Sastāvdaļas: Simmondsia Chinensis (Jojoba), Santalum album, Zingiber officinalis, Vetiveria zizanoides, Citrus nobilis, Cinnamonum cassia, Citrus aurantium bigaradia, Citral*, Cinnamal*, Cinnamil*, Alkohols*, Citronellol*, Geraniol*, Coumarin* , Farnesol*, Linalool*, Limonēns

* no dabīgām ēteriskajām eļļām

Ražošanas valsts:
Italija
Summa:
10 ml
Similar products
Ayurmarket iesaka
Visi produkti