Katalogs
Vara pudele Paisley, Yogi un Yogini, 750 ml
Vara pudele Paisley, Yogi  un  Yogini, 750 ml
  • Vara pudele Paisley, Yogi  un  Yogini, 750 ml

Vara pudele Paisley, Yogi un Yogini, 750 ml

Vara (tambas) pudeles Indijā ir izmantotas vairāk nekā 2000 gadus. Saskaņā ar Ājurvēdu, seno Indijas mākslu, dzeramais ūdens vara pudelē līdzsvaro trīs enerģijas - pazīstamas kā Dosha (Vata-gaisa elements, Kapha-ūdens elements un Pita-uguns elements), kas cirkulē cilvēka ķermenī. Yogi & Yogini vara pudeles ir īpaši izstrādātas un izstrādātas, ņemot vērā šīs vara priekšrocības.

3490 €
Pieejamība: 1 Gab.
Produkta kods: PI797

Vara (tambas) pudeles Indijā ir izmantotas vairāk nekā 2000 gadus. Saskaņā ar Ājurvēdu, seno Indijas mākslu, dzeramais ūdens vara pudelē līdzsvaro trīs enerģijas - pazīstamas kā Dosha (Vata-gaisa elements, Kappa-ūdens elements un Pittafere elements), kas cirkulē cilvēka ķermenī. Yogi & Yogini vara pudeles ir īpaši izstrādātas un izstrādātas, ņemot vērā šīs vara priekšrocības.

* Prieks dzert tīru ūdeni
* Piemērots tikai ūdenim. Nav piemērots pienam, citrusaugļiem un skābiem šķidrumiem
* Praktisks skrūvējams vāciņš;
* Necaurlaidīgs;
* Nav papildu iekšējo pārklājumu;
* Skaists un praktisks dizains;
* Augstums: 25 cm;
* Diametrs: 7 cm;
* Tilpums: 750 ml.

Tīrīšanas un apkopes instrukcijas:

Varš ir dabiska viela, kurai ir tendence kļūt tumšākai oksidēšanās rezultātā. Tāpēc tas ir regulāri jātīra. Lai to izdarītu, pievienojiet katlā tējkaroti citrona sulas un sāls, samaisiet un notīriet ar sūkli vai lupatiņu. Pudeles ārpusi var tīrīt tādā pašā veidā. Pēc tam vēlreiz noskalojiet ar ūdeni. Šī tīrīšanas metode regulāri jāatkārto, lai novērstu vara pudeles koroziju.

Nemazgājiet pudeli trauku mazgājamā mašīnā

Tīriet ar dabīgām trauku ziepēm, mīkstu sūkli un istabas temperatūras ūdeni

Lai iegūtu spīdumu, izmantojiet citrona šķēles vai vara laku

Nepakļaujiet tiešai saules gaismai

Uzmanību: oksidēšanās dēļ vara pudeles krāsa laika gaitā mainīsies. Turklāt ir dabiski, ka varš parāda "traipus". Abi ir vara dabisko īpašību rezultāts, un tiem nav negatīvas ietekmes uz dzeramo ūdeni no šādas pudeles.

-------------------------------------------------- -------

Yogi & Yogini Naturals

Ar mūsu Yogi & Yogini Naturals zīmolu mēs pārdodam videi draudzīgus produktus. Cilvēkiem, kuri mīl labus dabīgus produktus un vēlas dot ieguldījumu savas, citu un mūsu planētas labklājībā.

Izcelsmes valsts:
Indija
Similar products
Ayurmarket iesaka
Visi produkti