Katalogs
Jogas paklājiņš Sri Yantra, Yogistar, 4 mm
Zīmols: Yogistar
Jogas paklājiņš Sri Yantra, Yogistar, 4 mm
  • Jogas paklājiņš Sri Yantra, Yogistar, 4 mm
  • Jogas paklājiņš Sri Yantra, Yogistar, 4 mm

Jogas paklājiņš Sri Yantra, Yogistar, 4 mm

Zīmols: Yogistar

Jogas paklājiņš Sri Yantra ir īpašs: Šri Jantra tiek uzskatīta par dievišķu simbolu un ir lielisks un universāls meditācijas objekts.

Paklājiņš ir mīksts, izturīgs un ar neslīdošu virsmu, ideāli piemērots ikdienas jogas nodarbībām. Viegls un kompakts, to var ņemt līdzi jebkur.

Dažādas krāsas.

3995 €
Pieejamība: Prece tiek piegādāta pēc pasūtījuma 15-20 darba dienu laikā
Produkta kods: 4398/4399
Krāsa

Jogas paklājiņš Sri Yantra ir īpašs jogas paklājiņš īpašiem cilvēkiem: Sri Yantra sastāv no deviņiem savstarpēji sarežģīti savienotiem trīsstūriem, kas simbolizē dievieti Tripuru Sundari. Tajā pašā laikā zīmes uz augšu vērstie trīsstūri simbolizē Šivu (vīrišķo enerģiju), bet uz leju vērstie trīsstūri apzīmē Šakti (sievišķo enerģiju). Šrijantra ir svarīgs simbols Šri Vidjas tradīcijās un ir lielisks, universāls meditācijas objekts.

Jogas paklājiņa pamatne ir ekoloģiska un paredzēta ādas komfortam. Tam ir stabila, neslīdoša virsma un viegls, kā arī izgatavots no izturīga materiāla. Šis augstas kvalitātes standarta jogas paklājiņš labi izolē no aukstās grīdas, un to var atlocīt vai salocīt, lai atbalstītu visas jogas pozas.

Jogas paklājiņš Sri Yantra ir izgatavots bez AZO (šķīdinātājiem) un bez DOP (benzola plastifikatoros); arī bez ftalātiem un smagajiem metāliem.

Drukāts simbols: Sri Yantra (drukas krāsa: balta)

Izmēri: 183 cm x 61 cm x 4 mm

Svars: apmēram 1,1 kg

Krāsa: tirkīza vai grafīta (pelēka).

Izcelsmes valsts:
Vokietija
Ražošanas valsts:
Vokietija
Svars/Daudzums:
1.1 kg
Ayurmarket iesaka
Visi produkti
Nav noliktavā
Organisks Organisks
Autentiska ājurvēda Autentiska ājurvēda
Nav noliktavā
Nav noliktavā