Katalogs
Uztura bagātinātājs Holy Basil (Tulasi), Himalaya, 60 kapsulas
Zīmols: Himalaya
Maisto papildas Holy Basil (Tulasi), Himalaya, 60 kapsulių
  • Maisto papildas Holy Basil (Tulasi), Himalaya, 60 kapsulių
  • Maisto papildas Holy Basil (Tulasi), Himalaya, 60 kapsulių

Uztura bagātinātājs Holy Basil (Tulasi), Himalaya, 60 kapsulas

Zīmols: Himalaya

Uztura bagātinātājs

60 kapsulas ar 500 mg šaurlapu bazilika lapu sausā ekstrakta.

Ocimum sanctum – palīdz uzturēt optimālu garīgo un fizisko veselību; piemīt antioksidanta īpašības

Ocimum sanctum (Tulsi) - pozitīvi ietekmē dažādas elpošanas problēmas

Nesatur cukuru, mākslīgās krāsvielas, mākslīgās garšas, sojas un piena sastāvdaļas

100% veģetāra un vegāna formula.

795 €
Pieejamība: 5 Gab.
Produkta kods: 8901138501822

„Holy Basil Himalaya“ ir augu kompozīcija, kas izgatavota no šaurlapu bazilika (Ocimum sanctum) lapu ekstrakta. Šis augs palīdz uzturēt elpceļu veselību, kā arī labi palīdz mazināt alerģisko reakciju. Pateicoties bagātīgajam antioksidantu saturam, šaurlapu baziliks palīdz organismam cīnīties ar brīvajiem radikāļiem un palielina organisma dzīvīgumu un pretestību.

Atbalsta elpceļus un ir arī labs palīgs alerģiskas reakcijas mazināšanai. Palīdz saglabāt dzīvīgumu un noturību pret stresu. Svētais baziliks ir viena augu formula, kas izgatavota no šaurlapu bazilika (Ocimum sanctum) lapu ekstrakta. Svētais baziliks palīdz uzturēt elpceļu veselību, pateicoties bagātīgajam antioksidantu saturam, svētais baziliks palīdz cīnīties ar brīvajiem radikāļiem un uzlabo organisma vitalitāti un izturību pret stresu.

Iepakojuma svars: 60 kapsulas

Neto svars: 33 g

Sastāvdaļas: šaurlapu bazilika (Ocinum sanctum) lapu sausais ekstrakts, augu kapsula [biezinātājs hidroksipropilmetilceluloze E464), (emulgators) mikrokristāliskā celuloze (E460), augu kapsula (ūdens), (dezintegrants) dikalcija fosfāts (E341ii), augu kapsula (koagulants karagināns E407), (pretsalipes viela) silīcija dioksīds augu kapsula ((koagulants) kālija acetāts E261)), silīcija dioksīds (E551).

Lietošana: Lietojiet vienu kapsulu 2 reizes dienā pēc ēšanas, uzdzerot ūdeni. Nepārsniedziet ieteicamo devu. Ar citām zālēm pārtraukumam jābūt vismaz 90 minūtēm.

Brīdinājumi: Nav ieteicams bērniem līdz 14 gadu vecumam. Nav ieteicams grūtniecības un zīdīšanas laikā. Nepārsniedziet ieteicamo devu. Uztura bagātinātājus nedrīkst lietot kā pārtikas aizstājēju. Svarīgs ir daudzveidīgs un sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids. 

Uzglabāšanas nosacījumi: Uzglabāt temperatūrā līdz 30°C, prom no tiešiem saules stariem. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.

----------------------------------------------------------

Par Himalaya zīmolu:

Uzticieties dabai un tās dāvanām. Dabiski, efektīvi un droši Himalaju produkti ir izgatavoti no rūpīgi atlasītiem augiem, kas aug Himalaju pakājē. Himalaya produkti – ļoti efektīvi un ar unikālām īpašībām, ir balstīti uz ajūrvēdu – senāko medicīnas zinātni pasaulē, kas izveidojusies pirms 5000 gadiem Indijā, kas uzskata, ka ceļš uz labklājību sākas ar spēju uzlabot dzīvesprieku. Katra produkta pamatā ir uzticēšanās dabai, tās dāvanām un spēkam, ko tā var sniegt.

Himalaya mērķis ir palīdzēt stiprināt ikviena veselību, tāpēc esam radījuši unikālus uztura bagātinātājus. Tajos esošo augu iedarbība ir pierādīta pētījumos un var palīdzēt ikvienam atjaunot fizisko un garīgo labsajūtu un uzlabot dzīves kvalitāti.

Ieteicams
Kvėpavimo sistemai
Izcelsmes valsts:
Jungtiniai Arabų Emiratai
Ražošanas valsts:
Apvienotie Arābu Emirāti
Summa:
60 kapsulių
Ayurmarket iesaka
Visi produkti
Nav noliktavā
Nav noliktavā
Nav noliktavā